پنج شنبه 4 مرداد 1403
Thursday 25 July, 2024
شماره مجوز شورای عالی انفورماتیک: 204217     .
 
     لیست سرویس های جانبی قابل استفاده برروی هر خط : 
سرویس های زیر هم اکنون قابل استفاده برروی هریک از خطوط اختصاصی
SMS می باشد، در صورت نیاز به کسب اطلاعات از آخرین سرویس های اضافه شده، با ما تماس حاصل فرمائید.  96866666-021 ویا  38455355-051
  شرح قیمت عادي قيمت نمايندگان
1 سیستم منشی SMS
یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم منشی هوشمند SMSی می باشد. این سیستم می تواند به تعداد نامحدود واژه اختصاصی جهت ارسال اتوماتیک پیام تعریف شده برای هر واژه به مشترک درخواست کننده ارسال نماید. به عنوان مثال شما می توانید با تعریف کلمه کلیدی "quran" و توضیح "کتاب آسمانی و معجزه پیامبر" در سیستم، این امکان را برای مشترکین خود فراهم سازید که با ارسال عبارت quran از طریق SMS به شماره اختصاصی شما، توضیح مربوطه را بصورت اتوماتیک دریافت دارند.
 
0 0
2 پیاده سازی سیستم مسابقه با امکان گزارش گیری آماری و نموداری
درصورتیکه تمایل دارید مسابقه خاصی را با توجه به پاسخ های متفاوت از طریق SMS برگزار کنید، این سرویس ایده آل شماست! امکان مشاهده انواع پاسخ ها، مشخص نمودن پاسخ صحیح و انتخاب یک یا چند برنده از میان پاسخ های صحیح از جمله امکانات قابل استفاده در این سرویس می باشد.
 
280,000 200,000
3 سیستم سررسید SMS
یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم سررسید SMSی می باشد. دراین سیستم می توانید به تعداد نامحدود  پیام زمان بندی شده تعریف نمائید  و این پیام ها در زمان تعریف شده ارسال خواهد شد.
 
0 0 
4 پیاده سازی سیستم نظر سنجی با امکان گزارش گیری آماری و نموداری
امکان اجرای نظرسنجی از طریق موبایل همانند آنچه که در رسانه های عمومی مانند تلویزیون می بینید، براحتی و از طریق این سرویس قابل انجام است. امکان تعریف چند نظر سنجی و استخراج اطلاعات آماری و نمودارهای آن براحتی نیز از طریق این سرویس وجود دارد.
 
280,000 200,000
5 سيستم ارسال پيام با عنوان
یکی دیگر از سرویس های قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم ارسال پيامك با نام می باشد. دراین سیستم می توانید بدون نمايش شماره خط اختصاصيتان با استفاده از نام انتخاب شده، پيامهايتان را چه به صورت تكي و يا گروهي ارسال كنيد.با توجه به تدابیر خاص اعمال شده توسط برخی اپراتورها، برخی مواقع امکان ارسال با نام مقدور نمی باشد.

150,000 100,000 
6 فعال سازی سیستم انتقال پیام Divert
یکی از سرویس های بی نظیر پارسی نیک در خطوط SMS، امکان Divert یک شماره به شماره موبایل دیگر می باشد. به عنوان مثال شما می توانید به عنوان فردی که تمایلی به ارائه شماره موبایل خود به سایرین را ندارد اما می خواهد پیامهای آنان را دریافت دارد این سرویس را فعال نموده و شماره SMS اختصاصی خود را به دیگران معرفی کنید. هر پیامی که به شماره اختصاصی شما ارسال گردد، توسط سیستم بصورت اتوماتیک به شماره موبایل شما ارسال شده و بنابراین سایرین هیچگاه از شماره واقعی موبایل شما مطلع نخواهند شد!
 
رایگان رايگان
7 سیستم صندوق پیشنهادات با قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر
اغلب ادارات دولتی و یا سازمانهای نیمه دولتی و خصوصی می توانند با استفاده از این سرویس و تعریف صندوق های متفاوت، نظرات مشتریان یا مخاطبین خود را دریافت و بصورت آنلاین بررسی نمایند. امکان تعریف تعداد نامحدود صندوق پیشنهادات و همچنین کاربران متفاوت جهت هر صندوق براحتی مهیاست.
 
500,000 350,000
7 شارژ آنلاین حساب کاربر با استفاده از درگاه بانک ملت نماینده
با استفاده از این سرویس هر نماینده می تواند با ثبت درگاه بانک ملت و ارائه مشخصات آن درگاه، از امکانات شارژ حساب مشتری با استفاده از واریز به حساب نماینده  بهرمند شوید.
 
600,000
8 امکان SMS ارسال از طریق Web Services با استفاده از API
با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود که به راحتی از طریق وبسایت خودتان به هر تعداد که تمایل دارید و به هر شماره موبایلی SMS ارسال کنید! قیمت این سرویس بصورت جداگانه 400,000 ریال می باشد.

سیستم Traffic Relay جهت  SMS دريافت تحت دامنه دلخواه
با استفاده از این سرویس می توانید کلیه SMS های ارسال شده به شماره SMS اختصاصی خود را به سمت برنامه یا URL خاصی از وبسایتتان ارجاع دهید. فرضا تمایل دارید که با ارسال فرمان خاصی از طریق موبایلتان، عملیات خاصی در وبسایت شما صورت گیرد! قیمت این سرویس بصورت جداگانه 200,000 ریال می باشد.

0 0
9 پیاده سازی سیستم ارسال پيامك از طريق URL
 با استفاده از اين سرويس ميتوان با داشتن شماره خط اختصاصي خود با استفاده از يك فرم ساده و يك آدرس  URL ، بدون استفاده از وب سرويس براي شماره موردنظر خود، پيامك ارسال كنيد.

 
0 0
10 تابع ارسال پیام از طریق DLL
با استفاده از این تابع می توانید از طریق کلیه زبانهای برنامه سازی نسبت به ارسال SMS اقدام کنید. در این حالت کافی است کاربر مورد نظر شما فقط به اینترنت متصل باشد، بنابراین کلیه اطلاعات از طریق ارتباط اینترنتی وی با خط اختصاصی شما برقرار شده و بدون نیاز به هرگونه سخت افزار و یا نرم افزار خاص دیگری، پیامک شما قابل ارسال خواهد بود. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 400.000 ریال می باشد. 

تابع دریافت پیام از طریق DLL
با استفاده از این تابع امکان دریافت تعداد SMS های خوانده نشده موجود در خط اختصاصی SMS به همراه تابع خواندن هر پیام بصورت جداگانه وجود دارد. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 200,000 ریال می باشد. 

تابع دریافت وضعیت پیامک از طریق DLL
با استفاده از این تابع امکان دریافت وضعیت یک پیامک خاص ارسال شده وجود دارد. قیمت این سرویس بصورت جداگانه 100.000 ریال می باشد.

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط هریک از توابع فوق بصورت اتوماتیک از خط اختصاصی کاربر کسر می گردد و هزینه های فوق صرفا جهت فعال سازی برروی خطوط اختصاصی مشتری تعریف شده است!
 

280,000


140,000


50,000


200,000


100,000


70,000


11

امکان ارسال از طریق یک Web Services برای چند خط
با استفاده از این سرویس امکان اتصال چندین خط SMS با قابلیت مدیریت از طریق یک وب سرویس جهت کلیه مشتریان و یا نمایندگان مقدور می باشد. قیمت این سرویس برای فعالسازی
20خط 370,000 تومان است.

رایگان رایگان
12 سرویس ارسال چندتایی با نام
این سرویس امکان فعالسازی چندین نام تجاری روی یک خط را به کاربران میدهد که در هر بار ارسال بر حسب نیاز با هر نامی که میخواهند ارسال انجام شود. لازمه ی ارسال با این روش فعال کردن وب سرویس و ارسال با نام از طریق وب سرویس است. قیمت این سرویس برای فعالسازی 50 نام تجاری 200,000 تومان است.

2,000,000 1,400,000
13 ماژول ارسال SMS جهت WHMCS
این ماژول امکان ارسال SMS به صورت اتوماتیک را با قابلیت مدیریت بالا جهت پورتال WHMCS فراهم می نماید.پس از خرید این ماژول کلیه اطلاعات موردنیاز جهت راه اندازی سامانه ارسال SMS و اتصال آن به سایت www.SMSPanel.ir قابل ارائه خواهد بود.(این مبلغ فقط برای اتصال ماژول WHMCS به پنل SMSشما میباشد. خرید ماژول به عهده خود شخص میباشد.)

0 0 


   
   
   
  صفحه اصلي
کاربردسامانه پیام کوتاه
تبلیغات از طریق SMS
چرا SMSPanel؟
واژگان رایج IRAN.tc
کاربرد پیامک درمشاغل
امکانات و سرویس ها
خريد خط SMS
نحوه خريد خط SMS
جستجوی خط SMS
پنل SMS با خطوط تلفن
خرید آنلاین خط SMS
بسته های رنگی
قيمت ها
نمایندگی
مزایای نمایندگی پنل SMS؟
نمایندگی SMS
نمایندگی مویرگی
ارسال بالک
دانلود مرورگر پیشنهادی

مشتريان SMS
برخي از مشتريان ما
شرایط و ضوابط
شماره حساب ها
نمونه سایت نمایندگی
ورود کاربران
ورود به پنل دمو
پشتيباني
مركز آموزش
پرسش و پاسخ های رایج
جستجو در IRAN.tc
پشتيباني (ارسال تیکت)
پیشنهادات و انتقادات
گارانتی برگشت وجه پیامک
   

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

©2024 IRAN.tc All rights Reserved.
Powered by KEYANA.ae

 

 
شماره ثبت:21167